O mnie

Pomagam organizacjom i wspieram pracowników w tworzeniu bezpiecznych, zdrowych, wygodnych i miłych miejsc pracy. Od kilkunastu lat działam w branży zdrowia i bezpieczeństwa w obszarze budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego, od samodzielnego specjalisty, poprzez EHS managera do Doradcy H&S dla Grupy na obszarze Europy. 

Jestem certyfikowanym i aktywnym trenerem mentalnym, trenerem umiejętności miękkich z doświadczeniem tysięcy godzin na salach szkoleniowych, w tym wykładowcą studiów podyplomowych. 

Działam jako Chief Wellbeing Officer, Happiness manager, wspierając organizacje oraz jako Wellbeing Coach pracując ze świadomymi liderami, szukającymi własnego balansu i "life-work integration".

We współpracy z NewHSE prowadzę szkolenia NEBOSH Wellbeing at work.

Jestem ambasadorką, ale przede wszystkim praktyczką zbalansowanego życia, w duchu wellbeingu.


Zapraszam Cię do kontaktu bezpośredniego, by odkryć jak mogę Cię wspierać w Twojej drodze do dobrostanu na co dzień.

Pracując jeszcze jako specjalista BHP, jednocześnie wykładowca i prelegent, autor publikacji, dodatkowo członek rodziny i lokalnej społeczności, wreszcie kobieta i po prostu Homo Sapiens w pewnym momencie zrozumiałam, że jeśli chcę spełniać marzenia, działać profesjonalnie i efektywnie w swojej branży, a jednocześnie mieć czas dla siebie, rodziny i hobby - muszę coś zmienić! 

Wcześniej dbałam głównie o swój rozwój merytoryczny, od razu starając się przekazywać tę wiedzę dalej i szerzej, by poprawiać bezpieczeństwo i komfort życia osób pracujących w organizacjach, z którymi współpracowałam. Wkrótce jednak zrozumiałam, że to tylko jedna strona medalu i odkryłam, że do zachowania balansu i wellbeingu niezbędny jest też rozwój osobisty!

Takie połączenie okazuje się skuteczną receptą na sukces! Rozwijam się więc nadal, zarówno branżowo (odpowiadając obecnie za obszar HSE w kilku zakładach produkcyjnych w Europie, działając także jako Chief wellbeing officer oraz Happiness manager) jak i w zakresie rozwoju osobistego  (jako Wellbeing Coach i Certyfikowany Trener Mentalny). 

Mam więc głębokie przekonanie, poparte przykładem własnym i kilkudziesięciu już klientów, że tylko łącząc w ten sposób obie strony medalu mamy  szansę na osiągniecie mistrzostwa w każdej branży, w zgodzie z własnym rytmem! To jest możliwe! Spróbujesz?

Chcesz odnaleźć własny balans i dobrostan na co dzień? 

Poszukujesz rozwiązań wspierających Twoich pracowników?

Zapraszam do kontaktu!