O mnie


Pomagam organizacjom i wspieram pracowników w tworzeniu bezpiecznych, zdrowych, wygodnych i miłych miejsc pracy. Od ponad 11 lat działam w branży bezpieczeństwa w obszarze budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego, od samodzielnego specjalisty, poprzez EHS managera do Doradcy H&S dla Grupy na obszarze Europy. 

Jestem certyfikowanym i aktywnym trenerem mentalnym oraz trenerem umiejętności miękkich z ponad 11-letnim doświadczeniem (m.in. autor szkolenia „Specjalista BHP jako trener”), w tym wykładowcą szkół policealnych. 

Działam jako Chief Wellbeing Officer, Happiness manager. 

Jestem ambasadorką, ale przede wszystkim praktyczką zbalansowanego życia, w duchu wellbeingu.

Pracując jeszcze jako specjalista BHP, jednocześnie wykładowca i prelegent, autor publikacji, dodatkowo członek rodziny i lokalnej społeczności, wreszcie kobieta i po prostu Homo Sapiens w pewnym momencie zrozumiałam, że jeśli chcę spełniać marzenia, działać profesjonalnie i efektywnie w swojej branży, a jednocześnie mieć czas dla siebie, rodziny i hobby - muszę coś zmienić! 

Wcześniej dbałam głównie o swój rozwój merytoryczny, od razu starając się przekazywać tę wiedzę dalej i szerzej, by poprawiać bezpieczeństwo i komfort życia osób pracujących w organizacjach, z którymi współpracowałam. Wkrótce jednak zrozumiałam, że to tylko jedna strona medalu i odkryłam, że do zachowania balansu i wellbeingu niezbędny jest też rozwój osobisty!

Takie połączenie okazuje się skuteczną receptą na sukces! Rozwijam się więc nadal, zarówno branżowo (odpowiadając obecnie za obszar HSE w 6 zakładach produkcyjnych w Europie, działając także jako Chief wellbeing officer oraz Happiness manager) jak i w zakresie rozwoju osobistego (Certyfikowany trener mentalny, trener umiejętności miękkich). 

Mam więc głębokie przekonanie, poparte przykładem własnym i kilkudziesięciu już klientów, że tylko łącząc w ten sposób obie strony medalu mamy  szansę na osiągniecie mistrzostwa w każdej branży!

Chcesz odnaleźć balans i dobrostan na co dzień? Zapraszam do kontaktu!